Canon CLI-571y

Canon CLI-571y

použití Canon CLI-571y:

Canon CLI571y

Podle informací výrobce je předpokládaná výtěžnost této žluté cartridge cca. 306 stránek A4 při pokrytí 5%. Tato cartridge patří do řady náplní společně s černou CLI-571bk a PGI-570bk, modrou CLI-571c a červenou CLI-571m. Všechny tyto náplně se vyrábějí i v XL verzích, které mají pochopitelně lepší výtěžnost s ohledem na cenu.

Canon CLI-571y

Výměna cartridge Canon CLI-571y

Výměna cartridge Canon CLI-571y je relativně snadný postup, který umožňuje uživatelům obnovit kvalitu tisku svého tiskárny. Nejprve je důležité zkontrolovat, zda je tiskárna vypnutá a bezpečně odpojena od elektrického proudu. Poté otevřete kryt tiskárny a počkejte, až tiskárna automaticky přesune cartridge na přístupné místo.

Před samotnou výměnou cartridge je vhodné si ruce důkladně umýt nebo použít rukavice, abyste zabránili nežádoucím otiskům prstů nebo nečistotám na nové cartridge. Novou cartridge CLI-571y zvolenou pro Canon tiskárny vložte do správného slotu a jemným tlakem ji zacvakněte na místo. Ujistěte se, že cartridge je bezpečně připevněna.

Po vložení nové cartridge zavřete kryt tiskárny. Po zapnutí tiskárny budete pravděpodobně muset provést krátkou kalibraci nebo tisk testovací stránky, abyste se ujistili, že je cartridge správně nainstalována a tiskárna ji rozpoznává. Pokud však narazíte na jakékoliv problémy, je vždy doporučeno konzultovat manuál k tiskárně nebo se obrátit na zákaznickou podporu výrobce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.